Misafirlerimiz ve yakınlarından gelen yorumlar:

“Yakınım Sevim Sevimoğlu “Aileden Biri” evinde 6 ay boyunca kaldı. Buraya evdeki zor günlerden sonra geldik ve kaldığı zaman içerisinde gelişme kaydetti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz”

Yüksel Demirelli

“Aralık 2015 başından bu yana, tesisinizde kalmakta olan kardeşime gösterilen yakın ilgi ve bakım için bütün personele sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunarım. Yurt ortamı, bir ev ve aile ortamı ile aynı düzeyde.”

Nuri Tümbek

“Yurdun varlığını duyunca çok heyecanlandım ve sevindim, sevindim çünkü ağabeyimin hastalığının bakımı için güvenilir ve emin bir yer bulmuştum. Ve geçen aylar beni yanıltmadı, şimdi gönül rahatlığıyla onu sizlere teslim ettim. Bütün çalışanlara ve idarecilere sevgilerimizi yollarım.”

Ayşe Alev Seyhun

“Yaklaşık 7,5 ay oldu tesise geleli. İlk başlarda huzurevi kavramına karşıydım ancak burada kalmaya devam ettikçe bu önyargımdan kurtulmaya başladım. Kendimi evimde gibi hisstmeye başladım. Buradaki arkadaşlıklarım çok güzel. Tavsiye edebileceğim bir yer.”

Türkan Aksu

“Galatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Bakımevi’ne geleli henüz bir buçuk ay oldu. Çok kısa bir süredir burada yaşıyor olmama rağmen kendimi uzun süredir buradaymışım gibi mutlu ve huzurlu hissediyorum. Genel olarak kurumdan memnunum, çalışanları, aktiviteleri, bakım hizmetleri, temizliği ve yemekleri açısından… Burada her şey çok güzel. Kurum adı gibi tam bir aile ortamına sahip. Bu büyük ailede talep eden ve isteyen herkese yer var. Benim gibi bu kurumu tercih edeceklerin, mutlu ve memnun olacaklarına inanıyorum.”

Mine Kaya

“Galatasaray Vakfına gönülden teşekkürler ediyorum. Annem alzheimer hastası, 8 seneden beri bu hastalıkla mücadele etmekteyiz. Evde böyle bir hastalığın bakımı o kadar zor ki. Bunu ancak yaşayan bilir. Ben haftanın 6 günü çalışan, ikiz çocuk sahibi bir anneyim. Annem 7 sene evde bakıldı. Hastalık ilerledikçe evden çıkamaz oldu. Dört duvar arasında, biri ziyaretine gelirse insan yüzü görür hale geldi. Düşme riski, kendine zarar verme riski çok arttı. Ya mutsuzluğu… Bir evlat olarak insanı en çok üzen oydu. Ve bir gün Oruç Bey gibi genç, dinamik ve insanlığı bilen bir gençle yollarımız kesişti. O günden beri bakımevi denildiğinde karşı olduğum ben, Oruç Bey sayesinde annemin mutluluğunu sağladık. Galatasay Vakfının tüm ekibi muhteşem. Maksimum sevgi ve ilgi. Anneme kendi hayatının hakimi ve kimseye muhtaç olmadan yaşamak duygusunu veren bu ekibe minnettarım. Ben annemin yanına sürekli gitmekteyim. Hatta Cumartesi akşamı oradaki sohbetin lezzetini annemin mutluluğunu kelimelerle anlatmak imkansız. Lütfen buradaki hizmeti bakımı sevgiyi görmeden genelleştirmeyin.Başta Oruç Bey olmak üzere Esin Hanım, Figen Hanım, Jülay Hanım ve tüm sağlık ve bakım ekibine, temizlik ve mutfak ekibine tüm emeği hizmeti geçen arkadaşlara gönülden teşekkürler. İyiki varsınız. İyiki yanımızdasınız.”

Işıl Muratoğlu Özyer

 

“Babam yaklaşık 6 aydır Galatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Bakımevi’nin sakini. Bu aileye katıldığından beri her türlü sağlık veya bireysel sorunlarına destek veren, son derece profesyonel bir ekip onun yanında ve bu ekibe çok çok teşekkürler. Yaşlı/hasta yakınları bilirler, en sevdiğiniz insanları, en fazla yardıma ihtiyaç duydukları zaman birilerine emanet etmek kolay değildir ancak bu işi yapanların öncelikleri vicdan ve yürekleriyse gözünüz arkada kalmıyor. Dört gün önce acil müdahale ile hayata döndürülen babam burada olmasaydı sanırım bugün hayatta olmayacaktı. Yönetimden sekreteryaya, hemşirelik ve hasta bakıcılık hizmetlerine, mutfaktan temizlik personeline, emeği olan tüm Aileden Biri Ailesine sonsuz teşekkürler.”

Esra Sipahi

“Burası gerçekten güzel bir yer. Teyzeme herkes yardımcı oluyor. Gözümüz hiç arkada kalmıyor.”

Gülriz Bıkmaz

“Annemiz mutlu, ben de mutluyum gerçekten. Burası süper. Herkes çok yardımcı oluyor.”

Gülseren Akyüz

  • Misafir Memnuniyeti Anketimizi Doldurun

    Bizim için görüş ve önerileriniz çok önemli. Anketimizi kullanarak düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.