Huzurevi bölümünde konaklayan misafirlerimiz için 3 ana öğün ve ara öğünler olmak üzere tüm öğün yemeklerinin verilmesi, günlük oda ve banyo temizliğinin yapılması, düzenli aralıklarla havlu, çarşaf ve nevresimlerinin değiştirilmesi, kişisel çamaşırlarının yıkanması, kurutulması ve ütülenmesi, kişisel hijyen, mobilizasyon, ilaç takibi ve tansiyon ölçümünü içeren günlük bakımın yapılması ve misafirin sosyalleşmesi amacıyla uygun ortamın oluşturulması ve aktivitelerin düzenlenmesi hizmetlerini sağlıyoruz.

Bakımevi bölümünde konaklayan misafirlerimiz için ise yukarıdaki hizmetlere ek olarak 7/24 sağlık personeli gözetimi ile hastane mobilyalarının bulunduğu odalarda ihtiyaç duyabilecekleri sağlık ve bakım hizmetlerini sunuyoruz. Binamızda kurum doktoru gözetiminde günün her saati hemşireler ve bakım görevlileri görev yapmaktadır. Kurum doktorumuz sakinlerimizin düzenli muayeneleri ve takipleri, gerekli tedavi ve ilaç uygulamalarının belirlenmesi, gerekli durumlarda sakinlerimizin primer hekimleriyle bilgi köprüsü kurulması ve sakinlerimizin beslenme programlarının takip edilmesi sorumluluklarını yerine getirir.

Tesiste görev yapan hemşireler, sakinlerimizin bakım gereksinimlerini saptar, planlar ve gerekli girişimleri yerine getirirler. Hemşirelerin görev tanımı dahilinde ateş, nabız, solunum ve tansiyon takipleri, ilaç uygulamaları, enjeksiyon, serum takma/çıkarma, sonda ve katater uygulamaları, kan alma, pansuman ve yara bakımı, klinik beslenme uygulamaları ve ostomi bakımı yer almaktadır.

Bakım görevlileri (hasta bakıcılar) ise sakinlerimize günlük yaşam aktivitelerinde destek olurlar. Günlük yaşam aktiviteleri kişisel temizlik yapılması, tuvalet/banyo desteği, giyinme/soyunma desteği, yemek yedirilmesi, ağızdan alınan ilaçların takibi, egzersiz desteği ve refakat olarak özetlenebilir.

 • Özel hizmetler

  Sürekli Refakat Hizmeti

   

   

  Gün boyunca tıbbi desteğe ihtiyaç duyan sakinlerimiz, 12 saat veya 24 saat boyunca kendilerine refakat edecek hemşire veya bakım görevlisi hizmetimizden faydalanabilirler.

  Uzman Doktor

   

   

  Talep eden sakinlerimiz için, ihtiyaç duydukları branştaki uzman doktorun kurumumuza gelerek kendilerini muayene etmelerini sağlayabiliriz.

  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

   

   

  Talep eden sakinlerimiz için, geriatrik, ortopedik ve nörolojik rehabilitasyon konusunda deneyimli fizyoterapistlerimiz kurumda fizyoterapi hizmeti verebilirler. Fizyoterapistlerimizin Tens, Compex, ve CPM (sürekli pasif hareket) cihazları da bulunmaktadır.

  Diyetisyen

   

   

  Talep eden sakinlerimizin beslenme ihtiyaç değerlendirmeleri kurumumuza gelecek diyetisyen tarafından yapılabilir ve bu sakinlerimize özel beslenme programları diyetisyen tarafından hazırlanabilir.

  Psikolog

   

   

  Talep eden sakinlerimizin için kurumumuz içerisinde uzman psikolog hizmeti sağlayabiliriz.

  Ağız ve Diş Sağlığı

   

   

  Kurumda ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin sunumunda, bu hizmet için özel olarak tasarlanmış setler kullanılmaktadır. Uzman bir hekim ve hekim yardımcısı eşliğinde getirilebilen bu setler ile genel ağız ve diş sağlığı tedavileri yapılabilmektedir.

  Tıbbi Cihaz ve Malzeme

   

   

  Sakinlerimize her türlü medikal ekipmanı kiralık veya satılık olarak sunmamız mümkündür. Ekipman listesi için lütfen tıklayınız.

  Check-up

   

   

  Dar ve geniş kapsamlı olmak üzere erkek ve kadınlar için özel hazırlanmış farklı check-up paketlerimiz bulunmaktadır. Check-up paketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Hastane Sonrası Bakım

   

   

  Çeşitli sağlık sorunları veya büyük ameliyatlar nedeniyle hastanede tedavi görmüş sakinlerimize yönelik kısa veya uzun dönemli rehabilitasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır. Nekahat dönemindeki sakinlerimizin ihtiyaç duyacakları her türlü tıbbi tedavi ve takip hizmetlerini, iyileşme dönemini destekleyecek sağlıklı beslenme, sosyalleşme programları ve güvenli konaklama hizmetleri ile birlikte sunuyoruz. Doktor, fizyoterapist, psikolog, hemşire ve bakım görevlilerinden oluşan ekibimizin hedefi, akut tedavi döneminde sağlanan geri kazanımların kalıcı hale gelmesini sağlayarak, sakinlerimizi tamamen iyileşmiş ve bağımsız biçimde evlerine güvenle uğurlamaktır.

  İnme Bakımı

   

   

  Farklı sağlık sorunları sebebiyle tamamen veya kısmi fonksiyon kaybına uğramış sakinlerimize yönelik, ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış özel donanımlı odalarda, tanısı koyulmuş tıbbi duruma ilişkin tedavi süreci eksiksiz biçimde uygulanmaktadır.

  Ekibimizde yer alan uzman sağlık profesyonelleri tarafından geri kazanım ve koruma odaklı programlar yürütülürken, olumsuz durumun tekrarına sebebiyet verebilecek şartların mümkün olduğunca ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.

 • Gündüzlü Bakım Hizmeti

  Gün içerisinde yanlarında olamadıkları yakınlarını güvenilir ve profesyonel bir kuruma emanet etmek isteyen aileler veya yakınları için kendi akranlarıyla sosyalleşebilecekleri ve aktivitelerle vakit geçirecekleri bir ortam arayanlar, tesisimizden günlük olarak faydalanabilirler.

  Hem huzurevi hem de bakımevine bölümüne gündüzlü bakım misafiri kabul etmekteyiz. Tesisimizin her iki bölümünde de yaşlılarımız için oturma ve yemek alanları, banyo, tuvalet, tv, internet, telefon ve kişisel eşyalarını koyabilecekleri dolaplar bulunmaktadır. Gündüzlü bakım hizmetinde, 3 ana öğün ve 1 ara öğün yemek, doktor ve hemşire gözetiminde sağlık hizmetleri, bakım teknikerleri ile öz bakımın yapılması, psikolog ve sosyal hizmet uzmanı eşliğinde sosyal aktiviteler sunulmaktadır.

  Gündüzlü bakım hizmeti için haftanın her günü 08:00 – 18:00 saatleri arasında misafir kabul etmekteyiz. İkamet ettiği bölgeye göre değişen bir ücret dahilinde, yaşlının evden alınarak merkeze getirilmesi ve akşam eve bırakılması da sağlanabilir.

 • Evde Bakım Hizmetleri

  Aileden Biri Evde Bakım Merkezi’nin sunduğu evde bakım ve sağlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Hasta Yakınlarına Yönelik Hizmetler

  Paydos Hizmeti

   

   

  Gün boyunca evdeki yakınlarının bakımı ile meşgul olan kişilerin, gün içerisinde arzu ettikleri zamanda, evde bakım konusunda tecrübeli bir hemşireden veya hastabakıcıdan destek alarak, paydos yapmalarının sağlanması fiziksel ve ruhsal sağlıkları için çok önemli olacaktır.

  Tercihinize göre, sağlık personeli yakınınızın tüm sorumluluğunu ve bakımını üstleneceği gibi, sadece banyo yaptırılması gibi belirli bir konuda da size yardımcı olabilir.

  Evden Çıkış Desteği Hizmeti

   

   

  Deneyimli bir hemşire veya hastabakıcı, 4 saat veya 2 saat süresince, bakım veren kişiye yakınının evden çıkarılması ve dışarıda dolaştırılması konusunda destek sağlamaktadır.