• Florya Galatasaraylılar Yurdu Tanıtım Töreni Yapıldı

  Image00003

  Image00086

  Image00077

  Image00052

  9180Galatasaraylılar Yardımlaşma Vakfı projesi olan ve Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi işbirliği ile hayata geçirilen Galatasaraylılar Yurdu’nun tanıtım töreni 31 Mart Pazar günü Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

  İstanbul Florya’da bulunan Galatasaraylılar Yurdu’nun açılışına, Başkan Ünal Aysal, Başkanlarımızdan Selahattin Beyazıt, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yüce Ocaklı, Galatasaraylılar Derneği Başkanı Polat Bengiserp ve çok sayıda davetli katıldı.

  Açılış konuşmasında söz alan Başkan Ünal Aysal, “Değerli ağabeylerim, sevgili kardeşlerim. Bugün burada Galatasaray’ın büyük mozaiği içine yeni bir eser daha eklendi. Bu eseri ekleyen ağabeylerimiz, kardeşlerimiz, dostlarımız, yüzlerce kişinin katkısı istikbale dönük ümitlerimizi yeşerten çok güzel ve görkemli bir eseri ortaya koydu. Buraya katkı sağlayan bütün Galatasaraylılara, yardımseverlilere huzurunuzda teşekkür ederim. Bu vesileyle bu eserin bundan sonrakilere örnek olması ve camiamıza bu tip eserlerin her gün biraz daha eklenmesi ümidini tekrarlamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

  İstanbul Florya’da, yüksek ağaçlar ile çevrili, merkezi olmakla birlikte, sakin ve huzurlu bir muhitte yer alan Galatasaraylılar Yurdu, 1500 m2’lik bahçesi ve 4500 m2 kapalı alanı ile 17 m2’den başlayan 78 konuk odası ve misafirlerin sosyalleşebilecekleri ferah ortak alanlarıyla, özel bir yaşam alanına imkanı sunmaktadır.

  Okuduğunuz için teşekkürler. →