• Kurumda bakımdan kimler faydalanabilir?

  • Tesisimizde 55 yaşını doldurmuş, hayatı kimi zaman yorucu hale getiren detayları unutup, sadece keyifli kısımları tecrübe etmek, yepyeni dostluklar ve paylaşımlar edinmek isteyen herkes konaklayabilir.
  • Binamızdaki huzurevi ve bakımevi bölümleri farklı seviyelerde desteğe ihtiyaç duyan kişiler için hazırlanmıştır. Huzurevi bölümümüz kendi yaşamını bağımsız sürdürebilen ancak gün boyunca gözlem ve güvenlik içerisinde bulunmayı tercih eden kişiler için oluşturulmuştur.
  • Bakımevi bölümümüz ise Alzheimer, Demans ve İnme gibi rahatsızlıklardan dolayı hasta bakıcı veya hemşire desteğine ihtiyaç duyan kişiler için tasarlanmıştır. Yine bakımevi bölümümüz geçirilen bir ameliyat sonrası rehabilitasyona ihtiyaç duyan kişiler için iyileşme sürecinin konforunu artıracak şekilde düzenlenmiştir.
  • Binamızdan sadece gündüzlü olarak faydalanmanız da mümkündür. Özellikle gün içerisinde birlikte olamadıkları yakınlarını güvenilir ve uzman bir kuruma emanet etmek isteyenler veya gün içerisinde yakınlarının kendi akranlarıyla sosyalleşebilecekleri bir ortam arayanlar, Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi’nden istifade edebilirler.
 • Aileden Biri’nin avantajları

  Uzun Dönemli Bakım Uzmanlığı

   

   

  2005 yılından beri evde sağlık ve bakım alanında hizmet veren Aileden Biri, kuruluşundan bu yana başında olan yönetici ekibi ve sağlık profesyonelleriyle, farklı beklentileri ve ihtiyaçları olan binlerce birey ve ailelerine hizmet sundu. Titizlikle incelenip seçilen personel, işinde iyi olma niteliğinin yanında, güvenilirlik, iletişim ve gönüllülük açılarından da sınanmakta, düzenli olarak hizmet içi eğitimler ve denetimler ile gelişimi sağlanmaktadır.

  Şeffaf

   

   

  Tüm hizmetlerimiz misafir ve yakınlarının takip edebileceği, denetleyebileceği ve azami düzeyde dâhil olabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Misafirlerimiz ve ailelerine yardımcı olurken aldığımız büyük sorumluluğun farkındayız ve ancak onların sürece dahil oldukları zaman işimizi iyi yapabileceğimizi biliyoruz.

  Güvenilir

   

   

  Uzun dönemli bakım, hizmet alan birey, ailesi ve hizmet sunanların uyum içerisinde, bir takım şeklinde çalışmalarını gerektiren bir süreçtir. Takım olmanın esasında güven olduğunun bilinciyle, birey ve ailelerine 10 yıldan beri etik ve dürüst çalışma prensiplerimiz doğrultusunda destek oluyoruz.

  Kişiye Özel Hizmet Anlayışı

   

   

  Aileden Biri olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin, her bireyin ve ihtiyaçlarının farklı olduğu felsefesi ile, standart bir sunum olmanın ötesinde, kişinin arzu ettiği biçimde, mekânda ve zamanda gerçekleşmesine özen gösteriyoruz. Uzun dönemli hizmetlerde ancak hizmet alan kişinin yaşamına uyum sağlayan ve hizmet alan kişi ile etkileşim içerisinde bulunan bir yapının sürdürülebilir olduğunun bilincindeyiz.